Masz pytania? Potrzebujesz szczegółowej oferty? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Linie galwanizerskie najwyższej generacji

Jesteśmy dumni z jakości budowanych przez nas linii.

Nasza kadra stworzyła szereg rozwiązań technicznych, które dzięki swojej trwałości, elastyczności i energooszczędności pozwalają naszym Klientom zminimalizować koszty pracy, surowców i energii i dzięki temu osiągnąć nie tylko powierzchowne, a długoterminowe oszczędności. Dostosowujemy rozwiązania oraz dobieramy sprzęt tak, aby pomóc Klientowi w uzyskaniu jak najlepszej wydajności produkcyjnej oraz najwyżej jakości wykonywanych powłok.

Projektujemy, budujemy, instalujemy oraz wyposażamy kompletne linie produkcyjne oraz oczyszczalnie dla galwanizerni oraz anodowni. Wychodzimy naprzeciw klientom planującym rozbudowę linii, jak i poszukującym sposobów na zwiększenie obecnej wydajności oraz minimalizację kosztów zasobów – rekomendujemy modernizacje galwanizerni, co często okazuje się niezbędne, aby osiągnąć pożądane wyniki pracy.

Dokładamy najwyższej staranności projektując linie i dokonując obliczeń za pomocą systemu CAD 3D opracowanego przez firmę Siemens PLM – technologii zapewniającej ogromny wybór narzędzi do projektowania, skalowalne rozwiązania do tworzenia symulacji oraz możliwość elastycznego modelowania, co pozwoliło nam na osiągnięcie doskonałej wydajności projektowej.

Program Solid Edge, wdrożony przez firmę GM System sp. z o.o., posiadającą status Smart Expert Siemens potwierdzający najwyższe kompetencje techniczne, umożliwia:

  • pełne modelowanie synchroniczne – umożliwia szybkie tworzenie nowych koncepcji projektowych, łatwe reagowanie na potrzebę (nawet późnych) zmian w projekcie i jednoczesne aktualizowanie wielu części konstrukcji bez czasochłonnego wprowadzania poprawek
  • zaawansowane przeprowadzanie symulacji i testowania zaprojektowanych konstrukcji:

– narzędzie do wykonywania analiz i obliczeń Metodą Elementów Skończonych umożliwiające cyfrowe sprawdzanie poprawności projektów części i złożeń, znacząco ogranicza konieczność tworzenia fizycznych prototypów, co z kolei pozwala obniżyć koszty materiałów i testowania oraz skrócić czas projektowania

– przeprowadzanie symulacji wytrzymałościowych naszych konstrukcji

– wykonywanie analizy wydzielania i przepływu ciepła oraz cieczy

  • i wiele innych …

Dzięki zainwestowaniu w zaawansowany program mamy możliwość znacznego skrócenia czasu opracowania inwestycji oraz eliminacji Wszelkich nieprawidłowości już na samym początku realizacji.

Natomiast projekty elektryczne realizujemy używając programu SEE Electrical Expert stanowiącego obecnie punkt odniesienia i wzorzec dla programów w świecie CADa elektrycznego.

Możemy pochwalić się rozbudowanym parkiem maszynowym wyposażonym w zaawansowany sprzęt umożliwiający wytworzenie konstrukcji stalowych, wanien oraz zbiorników u Nas na miejscu, we własnym zakresie z uwzględnieniem wszelkich wariantów konstrukcyjnych oraz życzeń Klienta.

W zależności od rodzaju automatu, ale też i dostępnego miejsca na linii, konstruujemy różne systemy do załadunku materiałów do obróbki.

Biorąc pod uwagę specyfikę procesu, do rozładunku przewidujemy ładowarki kubełkowe, wywrotki i windy.
Ponadto możemy wyposażyć systemy rozładunkowe w leje wibracyjne lub przenośniki taśmowe do dozowania materiałów.
Dla bardziej delikatnych części możemy uwzględnić urządzenie redukujące luki w punktach tranzytowych w celu bardziej płynnego przenoszenia materiałów.

Możemy więc w dowolny sposób dostosować automatyczny załadunek/rozładunek do wymagań procesu.

Do budowy naszych linii używamy sprzętu doskonałej jakości. Wyselekcjonowaliśmy dla Państwa prostowniki galwaniczne, pompy i filtry, pompy dozujące, grzałki oraz inne wyposażenie uzupełniające o najbardziej zaawansowanych parametrach. W naszej ofercie posiadamy również wirówki oraz chillery.

Dobieramy rozwiązania neutralizacji ścieków oraz pełne wyposażenie oczyszczalni do specyfiki produkcji naszych Klientów tak, aby budowane przez nas kompletne oczyszczalnie ścieków umożliwiały:

  • oczyszczenie wód popłucznych oraz ścieków umożliwiając zrzucenie ich do kanalizacji zewnętrznej
  • optymalizację zużycia wody
  • minimalizację kosztów gospodarki wodno-ściekowej

Służymy również naszym laboratorium oraz wsparciem technologicznym w przypadku zdiagnozowania problemów występujących w funkcjonujących dotychczas instalacjach.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze rozwiązania były nie tylko źródłem oszczędności dla Klientów, ale też przyjazne środowisku i nie przyczyniały się do jego zanieczyszczenia.

Wykonujemy kompletne instalacje wentylacji nawiewnej i wyciągowej oraz wyposażamy je w oprogramowanie sterujące dostosowujące wydajność wentylatora do nakładu pracy linii.

Kompletną linię galwaniczną wyposażamy w precyzyjny system sterowania produkcją oparty na technologii firmy OMRON – światowego lidera w produkcji technologicznie zaawansowanych produktów do automatyzacji przemysłu.

 

Po uruchomieniu i sprawdzeniu działania automatu, dokonujemy niezbędnej optymalizacji, a ponieważ specjalizujemy się w prowadzeniu procesów technologicznych, możemy zaoferować Państwu wdrożenie wyselekcjonowanych przez nas technologii do powierzchniowej obróbki metali.

Aby użytkownicy mogli wykorzystać najbardziej zaawansowane funkcje automatu zachowując pełną kontrolę nad procesem, przeprowadzimy specjalistyczne szkolenie dla Państwa kadry, zarówno w zakresie użytkowania automatu, posługiwania się systemem sterowania jak i prowadzenia procesu technologicznego tak, aby użytkownicy byli w stanie we własnym zakresie wyeliminować nieprawidłowości i tym samym zapobiegać przestojom – natomiast w przypadku bardziej skomplikowanych problemów zapewniamy Państwu wsparcie serwisowe oraz technologiczne.

pl_PL
en_GB ru_RU pl_PL